Sprintem do maratonu

Liczba odwiedzających: 38
24 czerwca grupy starszaków "Motylków" i " Jeży" wzięło udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu ".

24 czerwca grupy starszaków "Motylków" i " Jeży" wzięło udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu ".  Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie biegów wśród dzieci, upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Maraton został przeprowadzony. Miejscem wydarzenia było boisko sportowego oraz bieżnia w Szkole Podstawowej w Nieporęcie. Dzieci wzięły aktywny udział we wspólnej rozgrzewce wraz z kolegami z grup 4-latków. Każda grupa przedszkolaków z zapałem dopingowała biegnącym maratończykom. Dystans został dostosowany do wieku i możliwości dzieci.Mali maratończycy po biegu otrzymali medale oraz dyplomy.

sprintem do maratonu
sprintem do maratonu, foto nr 1, sprintem do maratonu, foto nr 2, sprintem do maratonu, foto nr 3, sprintem do maratonu, foto nr 4, sprintem do maratonu, foto nr 5, sprintem do maratonu, foto nr 6, sprintem do maratonu, foto nr 7, sprintem do maratonu, foto nr 8, sprintem do maratonu, foto nr 9, sprintem do maratonu, foto nr 10, sprintem do maratonu, foto nr 11, sprintem do maratonu, foto nr 12, sprintem do maratonu, foto nr 13, sprintem do maratonu, foto nr 14, sprintem do maratonu, foto nr 15, sprintem do maratonu, foto nr 16, sprintem do maratonu, foto nr 17, sprintem do maratonu, foto nr 18, sprintem do maratonu, foto nr 19, sprintem do maratonu, foto nr 20, sprintem do maratonu, foto nr 21, sprintem do maratonu, foto nr 22, sprintem do maratonu, foto nr 23, sprintem do maratonu, foto nr 24, sprintem do maratonu, foto nr 25, sprintem do maratonu, foto nr 26, sprintem do maratonu, foto nr 27, sprintem do maratonu, foto nr 28,