Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Liczba odwiedzających: 215
    Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienia. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem.

    Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienia. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

    Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 1, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 2, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 3, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 4, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 5, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 6, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 7, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 8, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 9, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 10, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 11, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 12, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 13, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 14, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 15, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 16, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 17, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 18, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 19, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 20, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 21, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 22, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 23, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 24, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 25, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 26, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 27, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 28, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, foto nr 29,