Przedstawienie "Jaś i Małgosia" w Legionowie

Liczba odwiedzających: 273
25 września "Biedronki","Żabki","Motylki" i "Jeżyki" wybrały się autokarem do Legionowa na spektakl teatralny pt.: " Jaś i Małgosia".

25 września "Biedronki","Żabki","Motylki" i "Jeżyki" wybrały się autokarem do Legionowa na spektakl teatralny pt.: " Jaś i Małgosia". Aktorzy w pięknej scenerii przedstawili znaną wszystkim bajkę. Dzieciom bardzo podobała się ta forma. 

 

Jaś i Małgosia- Legionowo
Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 1, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 2, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 3, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 4, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 5, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 6, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 7, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 8, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 9, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 10, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 11, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 12, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 13, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 14, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 15, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 16, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 17, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 18, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 19, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 20, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 21, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 22, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 23, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 24, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 25, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 26, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 27, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 28, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 29, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 30, Jaś i Małgosia- Legionowo, foto nr 31,